Defne Joy'un ölüm sebebi açıklandı!

  • Ana Sayfa
  • Defne Joy'un ölüm sebebi açıklandı!
Defne Joy'un ölüm sebebi açıklandı!
Ölümü ile herkesi yasa boğan Defne Joy'un ölüm sebebi sonunda açıklandı. İşte onun ölüm nedeni..Abone ol

Önceki gün hayatını kaybeden ünlü sunucu Defne Joy Foster'ın ölüm nedeni ile ilgili ön rapor tamamlandı.

Rapora göre, Foster'ın kanında uyuşturucu maddeye rastlanmadı. Ünlü sunucunun cansız bedeni, olayın ardından Göztepe Eğitim ve Araştırma Hastanesi'ne kaldırılmıştı. Burada adli tıp tarafından hazırlanan ön raporda, ünlü sunucunun kanında uyuşturucu madde bulunmadığı bildirildi.

SOLUNUM YETMEZLİĞİ

Ayrıca raporda Defne Joy Foster'ın, doğrudan solunum yetmezliği şüphesiyle hayatını kaybettiği belirtildi. Raporda, Foster'in vücud michigan seo unda herhangi bir darp izine rastlanmadığı da yer aldı.

DÜN SON YOLCULUĞUNA UĞURLANDI

Çarşamba sabahı Taraf gazetesi Yazı işleri Müdürü Kerim Halit Altan'ın Caddebostan'daki evinde yaşamını yitiren ünlü sunucu ve oyuncu Defne Joy Foster (32), dün Zincirlikuyu Mezarlığı'nda son yolculuğuna uğurlandı.Zincirlikuyu Mezarlığı'nda öğle vakti kılınan cenaze namazına, önceki gün Bodrum'dan gelen annesi Hatice Foster ambulansla taşındı. Sabah kızının Nişantaşı'ndaki evinden güçlükle çıkarılan Hatice Foster, gasilhanede kızını son kez gördü. Çıkışta anne Foster'in ağzından "Sabır yarabbim" kelimeleri yükseldi. Foster yine ambulansa bindirildi.

YÜREK YAKAN FERYAT

Sürekli fenalaşan ve "Kızım" diye bağıran Foster'ın feryatları yürekleri dağladı. Tabutun başına tekerlekli sandalyeyle gelen ve fenalaşan anne Foster'ın tansiyonu kendisine eşlik eden sağlık görevlileri tarafından sık sık ölçüldü. Foster'ın dayısı Nejat Nayman da sık sık fenalaştı ve tabutun başına gitmek istedi. Bir ara Hatice Foster'la Nayman birbirlerine sarılarak gözyaşı döktü. Nayman yeğeninin tabutunun yanına geldiğinde oldukça bitkindi.
Anne Foster, Bodrum'dan gelirken göğsünde taşıdığı kırmızı renkli, çiçekli yazmanın kızının tabutuna örtülmesini istedi. Kızını defnettikten sonra da anne Foster, örtüyü tekrar alıp göğsüne koydu. Nayman ise yeğeninin tabutuna "Dayıcığım. Ah benim dürüst çocuğum. Ah benim güzel kızım. Ah sen bizi nasıl bıraktın?" diyerek sarıldı.

Defne Joy Foster'ın cenaze namazının kılınması sırasında İlker Yasin Solmaz da eşinin tabutuna son kez dokundu. Oldukça bitkin olduğu gözlenen Solmaz başını eşinin tabutuna yasladı ve öptü. Foster'ın tabutu, öğle namazının ardından kılınan cenaze namazından sonra omuzlara alındı. Acun Ilıcalı, tabutu ilk omuzlayanlardan oldu. Ünlü sunucunun cenazesi daha sonra Zincirlikuyu Mezarlığı'na doğru yola çıkarıldı. Mezar yerine kadar omuzlarda taşınan cenaze, aile kabristanlığına defnedildi.Kategori : MAGAZİN