Fahriye yapımcıyı kızdırınca neler oldu neler?

  • Ana Sayfa
  • Fahriye yapımcıyı kızdırınca neler oldu neler?
Fahriye yapımcıyı kızdırınca neler oldu neler?
Konuk oyuncu olduğu “Sinyora Enrica ile İtalyan Olmak” filminin afişine itiraz eden Fahriye Evcen’in fotoğrafı yeni yapılan afişten çıkarıldıAbone ol

Konuk oyuncu olduğu “Sinyora Enrica ile İtalyan Olmak” filminin afişine itiraz eden ve yapımcıyı kızdıran Fahriye Evcen’in fotoğr turizm reklam afı yeni yapılan afişten çıkarıldı.

“Yaprak Dökümü” dizisiyle ünlenen Evcen 18 Şubat’ta seyirciyle buluşacak olan filmde konuk oyuncu olmasına rağmen afişte fotoğrafının başrol oyuncuları Claudia Cardinale ve İsmail Hacıoğlu kadar büyük kullanılmamasına tepki göstermiş, filmin yapım şirketi Ares Media ise Evcen’in bu talebini yerine getirmeyeceklerini kendisine iletmişti. Bunun üzerine Evcen yapım şirketine filmin galasına katılmayacağını bildirmişti.

Genç yıldızın bu tavrına anlam veremeyen Ares Media hazırlanan son afişte Evcen’in fotoğrafını tamamen afişten çıkardı ve sadece konuk oyuncu olarak ismine yer verdi.
Önceki hafta “Afişte yer alıp almamam üzerine tartışma yaşadık. Aramızda sorun yok, galaya gideceğim” diyen Evcen’in bu gelişme üzerine yarın yapılacak galaya katılıp katılmayacağı merak konusu oldu.Kategori : MAGAZİN