Çiğ kötfe zincirlerini genişletiyor!

  • Ana Sayfa
  • Çiğ kötfe zincirlerini genişletiyor!
Çiğ kötfe zincirlerini genişletiyor!
Güzel sesi haricinde yaptığı çiğ köfte ve kebaplarla da bilinen ünlü türkücü şubelerine şube katmaya devam ediyorAbone olSanatçı İbrahim Tatlıses, çiğ köfte şubeler zincirini genişletiyor.

Tatlıses, Türkiye genelinde kuracağı çiğ köfte zincirinin halkalarından 4'ünün açılışını, Tarabya Ferahevler'deki şubede ya mobil yazılım uygulamaları ptı.

Açılış töreninde konuşan Tatlıses, ''Bu işi yapıyorsan, ya aslını yapacaksın ya da yapmayacaksın. Halkı sömürmeyeceksin. Türkiye genelinde çiğ köftenin yüzde 65'i su, bulyon ve patatesten yapılarak maliyeti düşürülmeye çalışılıyor'' şeklinde konuştu.

Tatlıses, Şanlıurfa'da çiğ köftenin su ile yoğurulmasının ayıp olduğunu ve asla su konulmadığını ifade ederek, ticaretin ahlaklı bir şekilde yapılması gerektiğini, yemediği hiçbir şeyi halka satmadığını kaydetti.

Mevcut firmaların standartlara uygun hizmet veremediğini ve kendisinin Seyrantepe'de bin metrekarelik alan üzerine son teknoloji ile çiğ köfte fabrikası kurduğunu belirterek, ''Türkiye genelinde 400 bayi hedefliyoruz. 1 ayda 170 bayilik verdik. Bu bayiler, dekorasyon işlemleri tamamlandıkça açılmaya devam edecektir'' dedi.

Açılışla, Ferahevler'deki şubenin yanı sıra, Kağıthane Sanayi Mahallesi, Şişli Kurtuluş ve Kadıköy Erenköy şubeleri de hizmete girdi.Kategori : MAGAZİN