Kadir Topbaş balıktan korktu!

Kadir Topbaş balıktan korktu!
Kadir Topbaş, dev akvaryumun önünde poz verirken arkasında beliren büyük balığı görünce bir anda panikledi.Abone ol

İstanbul Akvaryum Kompleksi'ni gazetecilerle gezen Kadir Topbaş, dev akvaryumun önünde poz verirken arkasında beliren büyük balığı görünce bir anda panikledi.

İstanbul A couchsurfing reklam kvaryum Kompleksi'nde sona yaklaşılıyor. Nisan ayının başında resmi açılışı yapılacak akvaryumun ilk ziyaretçileri İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Topbaş ve gazeteciler oldu.

Dünyanın tüm denizlerinden 15 bin balığın sergileneceği akvaryumda 3 bin balık şimdiden yerini aldı. Karadeniz, Akdeniz, Ege Denizi bölümlerinin yer aldığı akvaryumda ayrıca, Cebelitarık boğazından, Süveyş kanalına, Pasifikten, Yağmur ormanlarına kadar bir çok bölüm bulunuyor.

DÜNYANIN EN BÜYÜĞÜ OLMAYA ADAY

Dünyanın tüm denizlerinden 15 bin balığa ev sahipliği yapacak akvaryum bu özelliğiyle dünyanın en büyük akvaryumu olmaya aday. Florya'da yaklaşık 100 dönüm büyüklüğündeki arazide yer alan İstanbul Akvaryum; hacmiyle, içerisinde barındırdığı canlı çeşidiyle, gezi güzergahlarındaki aktiviteleriyle dünya çapındaki tüm akvaryumlar arasında yerini almaya hazırlanıyor.Kategori : POLİTİKA