Küçük kızı diri diri toprağa gömmüşler

  • Ana Sayfa
  • Küçük kızı diri diri toprağa gömmüşler
Küçük kızı diri diri toprağa gömmüşler
Edirne'de 8 yaşındaki Hasret Karakoç'un diri diri gömüldüğü ortaya çıktıAbone ol

Edirne'nin Havsa ilçesine bağlı Şerbettar köyünde 8 yaşındaki Hasret Karakoç'un öldürülmesi olayında şok gelişmeler yaşanıyor.

Minik Hasret'in diri diri toprağa gömüldüğü belirlenirken cinayet zanlısı olarak gözaltına alınan anne ve oğlu tutukla kansas seo ndı. Gözaltına alındıktan sonra Havsa İlçe Jandarma Komutanlığı'nda sorguya alınan S.Ş. cinayeti itiraf ederken annesi S.Ş. ise suçlamaları kabul etmedi. S.Ş., jandarmadaki sorgusunda "Hasret öğle yemeğinden sonra tekrar okula giderken bir kediyi kovaladığını gördüm. Kedi bizim evin yanındaki boş eve girdi. Hasret de arkasından gitti ve pencereden bakmaya başladı ve açık olan camın kenarında duruyordu. Ben de onu ittim. Evin içine düştü ve başını çarptı. Ben de öldüğünü düşünerek çok korktum. Sonra hemen evinodasının içine çukur kazıp gömdüm" dedi. Anne S.Ş. ise cinayetle ilgisinin olmadığını iddia etti.

Trakya Üniversitesi Edirne Tıp Fakültesi Hastanesi'nde ön otopsisi yapılan Hasret Karakoç'un başında darbe izi olduğu ve diri diri, baygın halde toprağa gömüldükten sonra havasızlıktan boğularak öldüğü belirlendi. Jandarmadaki ifadelerinin ardından ilk olarak Havsa Adliyesi'ne sevk edilen anne-oğul, "Kasten adam öldürmek' suçundan tutuklanarak Edirne Kapalı Cezaevi'ne gönderildi.Kategori : GÜNCEL