Kılıçdaroğlu'na öyle bir cevap verdi ki!

  • Ana Sayfa
  • Kılıçdaroğlu'na öyle bir cevap verdi ki!
Kılıçdaroğlu'na öyle bir cevap verdi ki!
AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Hükümet sözcüsü Hüseyin Çelik, Kılıdaroğlun'un iddialarını sert bir dille eleştirdiAbone ol

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Hükümet Sözcüsü Hüseyin Çelik, “Beni, eşimi, çocuklarımı dinliyorlar” diyen CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nu çok sert sözlerle eleştirdi.

Çelik, Kılıçdaroğlu’na “Unutmayın seo hack ki siz illegal ve ahlak dışı operasyonun sonucu genel başkan oldunuz. Neticede ahlaksız biz kaset sizi genel başkanlığa taşıdı. Ama ahlaksız bir üslup, itham ve iftira sizi iktidara taşımaz hiçbir zaman” dedi.

Çelik, dün düzenlediği basın toplantısında şöyle konuştu: “Bütün illegal faaliyetler, kanun dışı faaliyetler, dinlemeler, izlemeler, kayıtlar, fişlemeler ayaklarımızın altındadır. Şiddetle kınıyoruz. Bunun bize de yapılmasını istemiyoruz, başkasına da yapılmasını asla istemiyoruz. Sayın Başbakanımızın bizatihi kendisi illegal dinlemelerin mağdurudur. Yargının yürüttüğü operasyonları, Ak Parti ve Ak Parti hükümetiyle ilişkilendirilmek için özel bir çaba harcanıyor.

Öyle anlaşılıyor ki CHP Genel Başkanlığı makamı aynı zamanda bu tür konuların doğal avukatlığı anlamına geliyor. Sayın Başbakan’ın, Sayın Genelkurmay Başkanı’yla Dolmabahçe’de görüşmesini de ‘davanın savcısı olarak görüşmesi’ olarak değerlendiriyor. Ne yapsaydı Sayın Genelkurmay Başkanı? Silahıyla, üniformasıyla mahkemenin kapısına dayanmasını mı isterdiniz?”Kategori : POLİTİKA