Lüks villada fuhuş operasyonu

Lüks villada fuhuş operasyonu
Ataköy'de lüks villaya yapılan baskında yabancı uyruklu kadınları pazarlayan Gülten adlı kadının polise rüşvet teklif ettiği öğrenildiAbone ol

Ataköy'de bir lüks villada fuhuş yaptırıldığı ihbarını alan İstanbul Asayiş Şube Müdürlüğü Ahlak ve Kumar Büro Amirliği turizm reklam ekipleri, söz konusu adrese operasyon düzenledi. Burada bulunan Bulgaristan ve Ukrayna uyruklu 4 bayan ile kadınları pazarlayan Gülten adındaki bir kişi, fuhuş yaptırdıkları ve yaptıkları iddiasıyla gözaltına alındı.

Gülten adındaki kadının baskını yapan polislere, kendilerini bırakmaları karşılığında 2 bin TL rüşvet teklif ettiği öğrenildi. Polis ekiplerinin rüşvet olarak verilen paraya rapor tutarak el koyduğu ve şüpheli hakkında polise rüşvet vermek suçundan da işlem yapılacağı bildirildi.

Bu arada polis ekiplerinin, yabancı uyruklu bu kadınlara sahte pasaport düzenleyerek Türkiye'ye getiren bir kişiyi arama çalışmaları da sürüyor.

Şüphelilerin sağlık kontrolünün ardından adliyeye gönderileceği, yabancı uyruklu olanların ise sınırdışı edileceği bildirildi.Kategori : GÜNCEL